10-11.10.2020


Wystawa Kotów Rasowych w Dopiewie

>> czytaj więcej

23.06.2019


Pokaz Kotów Rasowych

>> czytaj więcej
Aktualności

Aktualności
Wystawy / Show
Pokazy
Linki


Ochrona danych osobowych w Klubie Felis Posnania.Szanowni Państwo,

Z uwagi na duże zainteresowanie tematem ochrony danych osobowych informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest klub Felis Posnania, Ul. Ostrowska 355, 61-312 Poznań.

Inspektorem Ochrony Danych jest nasz członek: Rafał Lewandowski iod@felisposnania.eu.

Dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb wynikających ze statutu stowarzyszenia, wystawiania dokumentacji wystawowo-hodowlanej oraz na Państwa specjalne życzenie zostaną przesłane do Federacji Felis Polonia (Felis Polonia wymaga osobnej zgody na przetwarzanie danych osobowych)

Należy również wspomnieć, że mają Państwo prawo do wglądu do swoich danych osobowych ich poprawiania lub zażądania ich usunięcia.

Osobną kwestią jest prezentacja danych hodowli/członka klubu na naszej stronnie www. Dodaliśmy nową funkcjonalność do strefy klubowicza, w zakładce „Moje dane” mogą Państwo zadecydować, czy profil hodowcy będzie widoczny dla wszystkich na stronie klubu, jako wartość domyślną ustawiliśmy, że jest on wyłączony.

Aby włączyć prezentację naszych danych na stronie klubowej należy zalogować się na stronie: http://klub.felisposnania.eu następnie w menu po prawej stronie wybrać zakładkę „Moje dane”, pozycja „Profil hodowcy” klikamy na Tak/Nie.

W przypadku, gdyby logowanie się nie powiodło prosimy o kontakt na adres: info@felisposnania.eu lub spróbować odzyskać hasło za pomocą strony: http://klub.felisposnania.eu/index.php?k=109

W imieniu Zarządu Felis Posnania
Joanna Musialska
Marcin Biernaczyk
Agnieszka Barczak
Robert Nowak
Justyna Pisarek
Magdalena Kałmuczak
[ przypomnij mi hasło ]
[ więcej o logowaniu ]