24-25.03.2018


Wystawa Kotów Rasowych

>> czytaj więcej

18.02.2018


Pokaz w poznańskiej Palmiarni

>> czytaj więcej
Aktualności

Aktualności
Wystawy / Show
Pokazy
Galeria
Linki


WAŻNE - panel klubowicza

Szanowni Klubowicze,

W ostatnim czasie, na naszej stronie internetowej, trwały prace nad odtworzeniem oraz przywróceniem strefy klubowicza (część z Państwa miała z nią do czynienia już w przeszłości). Mamy nadzieję, że ta forma wspópracy oraz prezentacji hodowli będzie dla Państwa bardziej przyjazna. W dniach od 07.03 do 20.03 uruchomimy dla Państwa nową, testową wersję strefy klubowicza. Dostęp do niej będziecie mogli uzyskać poprzez wprowadzenie własnego adresu e-mail oraz funkcję "przypomnij hasło". W tym czasie prosimy o zweryfikowanie wszystkich umieszczonych tam danych Państwa hodowli a ewentualne uwagi, problemy i sugestje prosimy wyslać na adres info@felisposnania.eu do dnia 20.03.2016.
Po upływie tego czasu uznajemy, że akceptujecie Państwo prezentacje strefy klubowicza w prezentowanej w wersji testowej formie.

Pragniemu rówierz zaznaczyć, że udostępniane w strefie klubowicza Państwa dane osobowe są prezentowane w oparciu o zgodę na przetwarzanie danych osobowych, jaką podpisywaliście Państwo podczas rejestracji w klubie.

Z poważaniem
ZARZĄD KLUBU FELIS POSNANIA

Klub i Zarząd
Dokumenty
Regulaminy
Opłaty
Klub Ras
Kontakt

Hodowle
Lista klubowiczow

Aktualności
Wystawy
Pokazy
Galeria
Linki

Poradnik
Zanim kupisz kota
Ważne

[ przypomnij mi hasło ]
[ więcej o logowaniu ]