10-11.10.2020


Wystawa Kotów Rasowych w Dopiewie

>> czytaj więcej

23.06.2019


Pokaz Kotów Rasowych

>> czytaj więcej
Aktualności

Aktualności
Wystawy / Show
Pokazy
Linki


WAŻNE - panel klubowicza

Szanowni Klubowicze,

W ostatnim czasie, na naszej stronie internetowej, trwały prace nad odtworzeniem oraz przywróceniem strefy klubowicza (część z Państwa miała z nią do czynienia już w przeszłości). Mamy nadzieję, że ta forma wspópracy oraz prezentacji hodowli będzie dla Państwa bardziej przyjazna. W dniach od 07.03 do 20.03 uruchomimy dla Państwa nową, testową wersję strefy klubowicza. Dostęp do niej będziecie mogli uzyskać poprzez wprowadzenie własnego adresu e-mail oraz funkcję "przypomnij hasło". W tym czasie prosimy o zweryfikowanie wszystkich umieszczonych tam danych Państwa hodowli a ewentualne uwagi, problemy i sugestje prosimy wyslać na adres info@felisposnania.eu do dnia 20.03.2016.
Po upływie tego czasu uznajemy, że akceptujecie Państwo prezentacje strefy klubowicza w prezentowanej w wersji testowej formie.

Pragniemu rówierz zaznaczyć, że udostępniane w strefie klubowicza Państwa dane osobowe są prezentowane w oparciu o zgodę na przetwarzanie danych osobowych, jaką podpisywaliście Państwo podczas rejestracji w klubie.

Z poważaniem
ZARZĄD KLUBU FELIS POSNANIA
[ przypomnij mi hasło ]
[ więcej o logowaniu ]