24-25.03.2018


Wystawa Kotów Rasowych

>> czytaj więcej

8.07.2018


Pokaz w palmiarni

>> czytaj więcej




Aktualności

Aktualności
Wystawy / Show
Pokazy
Galeria
Linki


RANKING SUPER KOT FELIS POSNANIA 2015

Kategoria
Najlepszy dorosły kocur hodowlany

Lokata

Tytuły i przydomek kota

Rasa kota

Imię i nazwisko wystawcy

Punkty

I

NW 2013/2014 SC SUGARCUBES ROCO DSM

pers

Iza Pikosz

305

II

GIC LEYTI KIOYO'KAG*PL

norweski leśny

Katarzyna Piekarska

130

III

AGARO PERS SUPRISE

pers

Agnieszka Barczak

99

III

GIC HEAVEN SEVENTH MERCEDES COON*PL

maine coon

Honorata i Dominik Kozłowscy

99

IV

IC KILLER GWIAZDECZKA*PL

sfinx

Tymoteusz Smoczyński

81


Najlepsza kotka hodowlana

Lokata

Tytuły i przydomek kota

Rasa kota

Imię i nazwisko wystawcy

Punkty

I

SC LOVELY'STORY PARIS JW

ragdoll

Monika i Jarosław Żytniccy

305

II

IC USCHI NITORIS*PL

ragdoll

Marek Kmieć

131

III

GIC DAYANA MULAN CAT*PL

ragdoll

Joanna Musialska

89


Weteran

Lokata

Tytuły i przydomek kota

Rasa kota

Imię i nazwisko wystawcy

Punkty

I

SP CESTER BLUE PARK*PL

rosyjski niebieski

Aneta Wieczorek

300

II

SC ZACK SDYRON

brytyjski

Sylwester Jakubowski

45


Najlepszy kastrat

Lokata

Tytuły i przydomek kota

Rasa kota

Imię i nazwisko wystawcy

Punkty

I

TRUFEL SIM SIM*UA

orientalny

Aneta Wieczorek

280

II

GIP ELFIK WHITE ORCHID

maine coon

Ilona Kamińska

219

III

COLOMBUS MERCEDES COON*PL

maine coon

Aneta Markowska-Paterka

64

IV

CHICOLINO MERCEDES COON*PL

maine coon

Aneta Markowska-Paterka

53


Najlepsza kastratka

Lokata

Tytuły i przydomek kota

Rasa kota

Imię i nazwisko wystawcy

Punkty

I

SC GIP AYASHA EMIKO*PL DVM DSM

maine coon

Ewa Kozłowska

280

II

CH SP PL*MAYBACH URSHULA ANNE

maine coon

Aneta Martkowska-Paterka

50


Najlepszy kociak

Lokata

Tytuły i przydomek kota

Rasa kota

Imię i nazwisko wystawcy

Punkty

I

ADONIS UNREAL RAGDOLLS*ES

ragdoll

Marek Kmieć

191

II

AGARO PERS UMI

pers

Agnieszka Barczak

155

III

AGARO PERS SUPRIS

pers

Agnieszka Barczak

140

IV

ZIGGY Z DOMU VIOLI*PL

maine coon

Ewa Kozłowska

136

V

BIRMA BLUE MING

sfinx

Tymoteusz Smoczyński

20


Najlepszy kocur domowy

Lokata

Tytuły i przydomek kota

Rasa kota

Imię i nazwisko wystawcy

Punkty

I

DIMA

Iza Pikosz

275

II

Niuniek

Iza Pikosz

150


Najlepsza kotka domowa

Lokata

Tytuły i przydomek kota

Rasa kota

Imię i nazwisko wystawcy

Punkty

I

NEL

Ilona Kamińska

175

II

ZOCHA, CZARNA ZOCHA

Aneta Markowska-Paterka & Sławomir Paterka

25








[ przypomnij mi hasło ]
[ więcej o logowaniu ]