24-25.03.2018


Wystawa Kotów Rasowych

>> czytaj więcej

8.04.2018


Pokaz w poznańskiej Palmiarni

>> czytaj więcej




Aktualności

Aktualności
Wystawy / Show
Pokazy
Galeria
Linki


Wyniki konkursu SUPER KOT Felis Posnania


KATEGORIA I
GRUPA I - DOROSŁE KOCURY

Lokata

Tytuły i przydomek kota

KOD EMS

Imię i nazwisko wystawcy

Liczba punktów

I

NW 13 SC SUGARCUBES ROCO DSM

PER ns 11

IZA PIKOSZ

365

II

SC FORBES DORWIL

RAG a

MONIKA, JAROSŁAW ŻYTNICCY

180

III

GIC D'ANGELO MYBOO*PL

RAG a 04

MONIKA, JAROSŁAW ŻYTNICCY

158

IV

NICO ROSE ARMAGEDON*PL

MCO d

ELŻBIETA ŚWIĄCZKOWSKA

115

V

GIC LEYTI KIYO'KAG *PL

NFO n 09 22

KATARZYNA PIEKARSKA

100

VI

GR*AFRODITEDOLLS MADDOX

RAG n

JOANNA MUSIALSKA

96

VII

GIC SABAYONE VON DER KUNGENSTANDT*D

BRI b 03

KAROLINA SEIDELT

59

VIII

SC CANNABIS OF KOIPOND*PL

MCO d 22

KRZYSZTOF MATYSIAK

45


GRUPA II - DOROSŁE KOTKI

Lokata

Tytuły i przydomek kota

KOD EMS

Imię i nazwisko wystawcy

Liczba punktów

I

GIC CINDY FASHION ALMABASS*PL

BEN n 24 33

ROBERT NOWAK

188

II

CH PL*AGARO PERS INSPIRATION

PER g 02 62

AGNIESZKA BARCZAK

170

III

GIC DAKOTA ROYAL SECRET

BRI a

MARZENA OSIŃSKA POŁONKA

160

IV

SC AYASHA EMIKO*PL DVM

MCO fs 22

EWA KOZŁOWSKA

144

V

GIC EVITA ROYAL SECRET JW.

BRI c

MARZENA OSIŃSKA POŁONKA

140

VI

IC DOUBLE FACE MERCEDES COON*PL

MCO f 09 22

ANETA MARKOWSKA PATERKA

125

VII

CH DAYANA MULAN CAT*PL

RAG a 03 21

JOANNA MUSIALSKA

100

VIII

GIC BIG GIANTS RESORTS HONEYBEE

MCO f

ANETA MARKOWSKA PATERKA

57

IX

GIC LAVENDER LOVE VELMA DVM

MCO f 02 21

MAGDALENA KULAS

55

X

IC FANTASTIC BLUE KOTY THOMASA*PL

MCO a 22

DOMINIK KOZŁOWSKI

55


GRUPA III - MŁODZIEŻ I KOCIĘTA

Lokata

Tytuły i przydomek kota

KOD EMS

Imię i nazwisko wystawcy

Liczba punktów

I

LOVE'STORY PARIS JW.

RAG n 04

MONIKA, JAROSŁAW ŻYTNICCY

245

II

PL*RAGGATO GINA JW.

RAG a 03

WIOLETTA BIELAWSKA

185

III

GIC EVITA ROYAL SECRET JW.

BRI c

MARZENA OSIŃSKA POŁONKA

155

IV

MICCO KIYO'KAG*PL

NFO d 09 22

ROMAN GRABARA

120

V

PROMETEUSZ ARYSTOKRACJA

SIB ny 22

AGNIESZKA KORNELUK KACZMAREK

89

VI

OGONEK CHILD OF SUN*RU

ABY n

MARCIN BIERNACZYK

81

VII

PL*AGARO PERS OLIMPIA

PER g 02 62

AGNIESZKA BARCZAK

70

VIII

HAPPYGOLUCKY MERCEDES COON*PL

MCO d

ANETA MARKOWSKA PATERKA

41

IX

COCAINE SWEET ALMOND*PL

MCO ds 11

KRZYSZTOF MATYSIAK

26

X

CH CANDY MY SPHYNX*PL

SPH f 03

KRZYSZTOF MATYSIAK

20


GRUPA IV - KASTRATY

Lokata

Tytuły i przydomek kota

KOD EMS

Imię i nazwisko wystawcy

Liczba punktów

I

COLOMBUS MERCEDES COON*PL

MCO n 09 24

SŁAWOMIR PATERKA

72

II

CHICOLINO MERCEDES COON*PL

MCO n 09

SŁAWOMIR PATERKA

37

III

PR CZORT ALMABASS*PL

BEN n 24 33

JUSTYNA PISAREK

37

IV

PR SIMBA MULAN CAT*PL

RAG n 03 21

JOANNA MUSIALSKA

17


GRUPA V - KASTRATKI

Lokata

Tytuły i przydomek kota

KOD EMS

Imię i nazwisko wystawcy

Liczba punktów

I

SP CH PL*MAYBACH URSHULA ANNE

MCO d 22

ANETA MARKOWSKA PATERKA

45


GRUPA VI - WETERANI

Lokata

Tytuły i przydomek kota

KOD EMS

Imię i nazwisko wystawcy

Liczba punktów

I

SC ZACK SDYRON SK

BRI a 33

SYLWESTER JAKUBOWSKI

125


KATEGORIA II - KOTY DOMOWE

Lokata

Tytuły i przydomek kota

KOD EMS

Imię i nazwisko wystawcy

Liczba punktów

I

NIUNIEK

HCL n 21 33

IZA PIKOSZ

125

II

WŚCIEKŁY RADEK

HCS n

IZA PIKOSZ

100

III

RUDY MRU DSM

HCS ds. 09

IZA PIKOSZ

50


Laureatom gratulujemy





Klub i Zarząd
Dokumenty
Regulaminy
Opłaty
Klub Ras
Kontakt

Hodowle
Lista klubowiczow

Aktualności
Wystawy
Pokazy
Galeria
Linki

Poradnik
Zanim kupisz kota
Ważne

[ przypomnij mi hasło ]
[ więcej o logowaniu ]